اجاره هیلتی اجاره هیلتی تهران کرایه هیلتی اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شمال تهران اجاره هیلتی شرق تهران

اجاره بتن کن کرایه چکش تخریب اجاره چکش برقی اجاره هیلتی تهران کرایه هیلتی تهران اجاره انواع بتن کن

اجاره هیلتی تهران اجاره هیلتی شمال تهران اجاره دریل هیلتی غرب تهران کرایه هیلتی تهران اجاره هیلتی کرج کرایه هیلتی کرج برش بتن تخریب بتن برش و تخریب بتن کرج

اجاره هیلتی تهران ( چکش برقی ، بتن کن ) 

برای اجاره هیلتی تهران تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. هیلتی نام شرکتی است ک به توسعه، تولید و تجارت محصولاتی می پردازد که در صنایع ساخت و ساز و ساختمان کربرد دارند و برای کابران حرفه ای در نظر گرفته شده اند. تمرکز اصلی آن بروی دریل های چکش ، سیستم های جلوگیری ازگسترش حریق، اتصالات بتن سخت شده، اتصال تک ضرب بر روی بتن و فلز با استفاده از دستگاه های این برند و میخکوب و سامانه های نصب تاسیساتی به وسیله حمایتگر های فولادی می باشد.

نام این شرکت برگرفته شده از  نام خانوادگی بنیان گذار این مجموعه و یک نشان تجاری ثبت شده متعلق به واحدهای مختلف شرکت هیلتی است.دفتر مرکزی این شرکت در شهرشان و لیختن اشتاین می باشد و افراد کلیدی این مجموعه خانوادگی مارتین و یوگن هیلتی می باشد و بیشتر تمرکز این برند بر روی ابزارهای قدرتی مانند انواع دستگاه های تخریب بتن از جمله چکش تخریب ، چکش برقی ، انواع پیکور ، بتن کن و انواع دریل و سیسستم های اطفا حریق می باشد.

معرفی شرکت های مطرح در این زمینه

حال با این مقدمه به سراغ معرفی هیلتی در کشورمان ایران می پردازیم. با توجه به محبوبیت این برند در سرتاسر جهان در کشور ما نیز اکثر مردم دستگاه های چکش برقی و چکش تخریب را نام هیلتی می شناسند. در صورتی که این نام، تنها یک شرکت تولید کننده این ابزار بوده و سایر شرکت ها نیز در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که از آن جمله می توان به شرکت دیوالت، ماکیتا، بوش ، رونیکس ، دی سی ای ، آنکور و … را نام برد.

اجاره هیلتی بتن کن چکش تخریب چکش برقی

اجاره هیلتی اجاره چکش تخریب اجاره انواع بتن کن اجاره پیکور اجاره دژبر

معرفی مجموعه اجاره ابزار  09124280976

گروه پیمانکاری اجاره ابزار  ejareabzar.com  نسبت به ارائه انواع خدمات اجاره دستگاه های برش و تخریب بتن ،انواع چکش های تخریب و چکش های برقی یا همان بتن کن ها اقدام می نماید. این مجموعه با دارای بودن انواع برندهای مختلف چکش های تخریب بتن یا همان بتن کن ها آمادگی این را دارد که به شما مشتریان گرامی انواع خدمات اجاره دستگاه را ارائه نماید. 

لازم به توضیح است که تمامی دستگاه های این مجموعه دارای انواع گارانتی خاموشی و گارانتی ضربه می باشند،پس کارفرمایان محترم می توانند با خیال آسوده نسبت به انجام عملیات های عمرانی خود اقدام نمایند و از بابت خرابی یا سوختگی احتمالی هیچ گونه نگرانی به خود راه ندهند. چون پس از اعلام خرابی از جانب مشتریان گرامی به کارشناسان ما در اسرع وقت توسط پیک های موتوری ، دستگاه شما تعویض می گردد.  

اجاره انواع هیلتی و انواع چکش تخریب و ارسال در کوتاه ترین زمان به تمامی نقاط تهران

ارسال هیلتی با پیک به تمامی نقاط شهر تهران در تمامی روزهای هفته ( حتی ایام تعطیل ) 

اجاره هیلتی و کرایه هیلتی و اجاره بتن کن از 7 الی 32 کیلویی در تهران و کرج

آیا به دنبال بهترین ابزار تخریب هستید پس همین الان با ما تماس بگیرید

09124280976

اجاره هیلتی و بتن کن و انواع چکش تخریب به صورت روزانه ، ساعتی و ماهانه همراه با اپراتور و یا بدون اپراتور

الف . اجاره چکش تخریب  7 کیلویی در تهران

ب. اجاره چکش تخریب 10 کیلویی در تهران 

ج. اجاره چکش تخریب  16 کیلویی درتهران

د. اجاره چکش تخریب 32 کیلویی درتهران 

اجاره بتن کن اجاره چکش تخریب اجاره هیلتی اجاره چکش برقی

اجاره بتن کن اجاره هیلتی

به دنبال سریع ترین راه ممکن برای اجاره هیلتی هستید؟؟؟

همین الان با ما تماس بگیرید

09124280976

اجاره انواع بتن کن ، اجاره انواع هیلتی ، اجاره چکش برقی از 7 کیلویی الی 32 کیلویی درتهران و کرج

اجاره انواع چکش تخریب و برقی ( هیلتی ) در تمامی نقاط شهر تهران

معرفی کارایی و عملکرد انواع چکش های تخریب بتن 

دانش و فناوری های نوین هزینه ها را کاهش می دهد، این شعار ما در مجموعه اجاره ابزار می باشد. پس برای افزایش راندمان عملیات اجرایی و صرفه جویی در وقت و هزینه خواهشند است قبل از انتخاب هرگونه دستگاهی برای انجام عملیات تخریب با کارشناسان ما تماس بگیرید و نسبت به دریافت مشاوره لازم از مجموعه ما اقدام نمایید.

لازم به توضیح است که کلیه مشاورهای ارائه شده کاملا رایگان بوده و در جهت کمک به مشتریان گرامی در خصوص خرید و اجاره هیلتی می باشد.  پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر را نحوه عملکرد و قدرت اجرایی هر دستگاه بیش تر آشنا کنیم . 

حال به توضیحاتی در این خصوص می پردازیم

چکش تخریب  7 کیلویی

برای کندن گچ و خاک ، جای کلید وپریز روی دیوار ، جای لوله بر روی دیوار و کلا خرده کاری داخل ساختمان است. این دستگاه به علت وزن کمی که دارد نمی بایست در هنگام عملیات تخریب توسط اپراتور فشار بیش از حد به آن وارد گردد ، در غیر این صورت علاوه بر خطر سوختگی آرمیچر و بالشتگ دستگاه، از قدرت آن نیز کاسته می گردد.

دلیل آن نیز واضح است استوانه ضربه زن دستگاه هم باید به سطوح سخت بتنی ضربه وارد کند و هم می بایست فشار ناشی از وزن اپراتور را تحمل کند پس در مدت زمان کوتاهی به علت این پدیده، دستگاه بیش از حد داغ شده و اورینگ های آن غیر قابل استفاده شده و می بایست تعویض گردند. 

اجاره هیلتی اجاره هیلتی تهران اجاره چکش برقی بتن کن پیکور

اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره چکش تخریب تهران کرایه بتن کن

چکش تخریب 10 کیلویی

برای تخریب تیغه ، تخریب دوغاب پشت کاشی ، کف سرویس بهداشتی و … می باشد. این دستگاه در اصطلاح یک ابزار دوکاره می باشد هم می تواند بر روی دیوار و در ارتفاع شروع به کار کند و هم می تواند به عنوان یک دستگاه برای تخریب زمین استفاده گردد. البته این مسئله را نیز مد نظر قرار دهید که این ابزار دارای خرابی بالاتری نسبت به سایر دستگاه ها می باشد پس در استفاده از آن کمال دقت را به خرج دهید.

پیکورده کیلویی تنها دستگاهی می باشد که دارای دیمر یا همان کنترل قدرت می باشد که سرعت و درعین حال قدرت ابزار را نیز کنترل می کند و می توان از آن برای کارهای سبک تر مانند تخریب کاشی روی سفال نیز استفاده کرد. شایان ذکر است نگهداری این دستگاه در بروی دستگاه نیز کمی مشکل است پس حتما پس از خرید دستگاه ، دسته کمکی آن را نیز وصل نمایید تا دچار خستگی نگردید.  

اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره هیلتی تهران کرایه هیلتی اجاره هیلتی تهران

اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره هیلتی در تهران کرایه هیلتی اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی دیوار اجاره هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شرق تهران

هیلتی 16 کیلویی برای کنده کف موزاییک ، تخریب دیوار با ضخامت بیش تز از 20 سانتی متر ، کندن آسفالت تا ضخامت 10 سانتی متر و دیواره آسانسور می باشد.

هیلتی 32 کیلویی برای کندن انواع بتن های حجیم ، کف بونداسیون و چاله آسانسور ، کف خیابان و… می باشد.

اجاره هیلتی تهران کرایه بتن کن تهران

اجاره هیلتی کرایه بتن کن اجاره هیلتی تهران کرایه چکش تخریب تهران

اجاره هیلتی کرایه چکش برقی اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی تهران اجاره بتن کن تهران

اجاره هیلتی کرایه چکش برقی اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی تهران کرایه چکش تخریب تهران اجاره پیکور

 

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر