اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره هیلتی شمال تهران کرایه هیلتی شمال تهران کرایه هیلتی شمال تهران اجاره هیلتی شمال تهران

هیلتی و خدمات اجاره هیلتی

دریل هیلتی یک وسیله یرقی برای تخریب و سوراخ کاری سازه های بتن در حجم های مختلف می باشد، و همچنین چکش تخریب هیلتی مخصوص کنده کاری بتن در دیوار و کف ساختمان می باشد. اما در حقیقت تفنگ میخکوب یا گان میخکوب یا تفنگ هیلتی ابزاری است که با ضربه ای ناگهانی بتن را پانچ و یا اصطلاحا سوراخ می نماید. این وسیله به وسیله یک چاشنی که همان باروت تفنگ می باشد و یک میخ فولادی این عمل را انجام می دهد. ازسایر خدمات هیلتی نیز می توان به دستگاه های برش و تخریب بتن اشاره کرد. دستگاه های تخریب بتن یا همان بتن کن ها یا همان چکش های تخریب بتن برای منهدم ساختن ساختار بتن استفاده می گردند که به این صورت که با ابزاری که به عنوان قلم بر روی دستگاه متصل می باشداقدام به تخریب بتن می نمایند. دستگاه های سوراخ کاری بتن نیز به وسیله مته که روی دستگاه متصل می باشد اقدام به سوراخ کاری از سطوح بتنی می نمایند. ابزار هیلتی در حقیقح ابزاری است که در شرایط کارگاهی هماهنگ است و در صورتی که مشکلی در دستگاه به وجود بیاید از طرف شرکت یا نماینده آن اقدامات لازم نسبت به تعمیر آن به عمل می آید. البته در صورتی که دستگاه گارانتی داشته باشد هزینه شامل حال خریدار نمی گردد اما اگر تاریخ گارانتی آن سپری شده باشد و یا به علت استفاده نا به جا دستگاه از گارانتی خارج شده باشد هزینه آن با مشتری می باشد.

اجاره هیلتی 7 کلویی

اجاره هیلتی 32 کیلویی

اجاره هیلتی 16 کیلویی

اجاره هیلتی 32 کیلویی

از جمله خدماتی که با دستگاه های شرکت هیلتی می توان انجام داد به انواع کاشت آرماتور به درل ، اجاره هیلتی ، کرایه هیلتی ، اجاره هیلتی تهران ، اجاره هیلتی کرج، کاشت بولت ، تخریب فونداسیون ، تخریب دیوار ، برش بتن ، تخریب انواع دیوار ، پانچ رابیتس به بتن با استفاده از تفنگ میخکوب و … اشاره داشت.

به دنبال اجاره هیلتی در تهران یا کرج هستید

همین الان با ما تماس بگیرید

09124280976

آغاز پیدایش شرکت هیلتی

شرکت هیلتی در ابتدای با شراکت 5 نفر در سال 1941 در آلمان شروع به کار کرد، و با گذشت زمان تبدیل به یکی از پیشروان صنعت در زمینه تولید و توسعه و فروش محصولات بالا برای مشتریان صنعتر و حرفه ای خود درزمینه انواع ساخت و ساز گردید. هیلتی در بیش از 130 کشور جهان دارای نمایندگی می باشد و محصولات خود را ارائه می نماید که کارکنان آن در بخش های مختلف شرکت هیلتی بیش از 25000 هزار نفر می باشند البته این آمار به جز نمایندگی های آن در اقصی نقاط جهان می باشد.

البته همانگونه که مستحضر می باشید هیلتی تنها نام یک برند می باشد که در زمینه دستگاه های تخریب و برش بتن یا دستگاه های سیستم اطفاحریق مشغول به فعالیت می باشد ، اما به دلیل محبوبیت این برند در میان مردم کشورهای دیگر ، اغلب به دستگاه های چکش تخریب و چکش برقی در اصطلاح عامیانه هیلتی گفته می شود.

blank
اجاره هیلتی کرایه هیلتی بتن کن اجاره هیلتی کرایه هیلتی دریل