کرایه هیلتی چکش برقی چکش تخریب کرایه هیلتی شمال تهران کرایه هیلتی غرب تهران کرایه هیلتی شرق تهران

کرایه هیلتی

هیلتی نام یک برند معتبر آلمانی می باشد که در زمینه تولید انواع ابزار آلات ساختمانی اعم از تخرب و سوراخ کاری و برش و … فعالیت می کند.

هیلتی ها دارای انواع گوناگونی می باشند که حسب استفاده از آنها دارای ابعاد و تنوع های گوناگونی می باشند. این دستگاه های در وزن های 7 و 10 و 15 و 32 کیلویی می باشند. با شناخت بهتر و درست تر استفاده صحیح از هر کدام سرعت عملیات اجرایی به طرز قابل چشم گیری افازیش پیدا می کند.

 هیلتی عبارتست از ابزاری جهت تخریب و سوراخ کاری بتن که معمولا در سازهای بتن مورد استفاده قرار می گیرد. هیلتی ها دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند که با توجه به نیاز کاربر مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزار انرژی مورد نیاز خود را برای تخریب از برق تامین می کنند ، ناگفته نماند که برق مورد نیاز برای اینگونه از ابزارها می بایست از نوع برق تک فاز باشد. نکته مهم در هنگام استفاده از این دستگاه این است که هنگام استفاده از اینگونه از ابزارها نبایستی از کابل با طول بلند، موتور برق و یا برق سه فاز استفاده کرد. در این صورت در مدت زمان کوتاهی آسیب جدی به دستگاه رسیده و منجر به کاهش عمر استفاده مفید از آن می گردد.

 

دستگاه 7 کیلویی :

هفت کیلویی برای تخریب گچ، تخریب گچ و خاک، جای لوله روی دیوار، و کلا خرده کاری داخل ساختمان استفاده می شود.

دستگاه 10 کیلویی:

ده کیلویی برای تخریب دیوار ، دیوار با ملات تا ضخامت حداکثر بیست سانتی متر، تخریب دیواره و کف سرویس بهداشتی می باشد.

دستگاه 15 کیلویی :

برای تخریب کف واحد آپارتمان، دیوار غیر مسلح از ضخامت 15 سانتی متر بیشتر ، دیواره چاله آسانسور ، کف حیاط و دیوار حدااکثر تا ارتفاع یک و نیم متر  استفاده می شود با توجه به وزن دستگاه در صورت ارتفاع بیشتر می بایست در زیر پای کارگر از تخته و بشکه یا داربست بندی استفاده کرد.

دستگاه 32 کیلویی :

قوی ترین و سنگین ترین دستگاه در بخش تخریب این نواع دستگاه می باشد که برای تخریب انواع بتن های حجیم مورد استفاده قرار می گیرد.  این دستگاه که قدرت آن معادل و در مواقعی  حتی از چکش بادی نیز بیشتر می باشد برای تخریب انوع فونداسیون های مسلح ، غیر مسلح ، کف چاله آسانسور ، سطح خیابان و … مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به وزن بالا،کارگر فقط با این دستگاه می تواند به صورت عمودی کار کند و کنار پای خود را تخریب کند. با توجه به بازده توان بالای این دستگاه که معادل 75 ژول می باشد هنگام استفاده از آن می بایست اپراتور حتما از گوشی ایمنی جهت کاهش صدا استفاده کند.

در پایان لازم به توضیح است که این ابزارآلات تاثیر چشم گیری در دقت ، سرعت و کیفیت  هر چه بهتر عملیات اجرایی می گردند که باعث صرفه جویی در هزینه ، زمان و عملکرد هر چه بهتر سیستم عملیات اجرایی می گردد.