در ادامه مباحث قبلی در این بخش قصد داریم تا بیشتر در مورد اجاره هیلتی و چگونگی انجام آن بیشتر بدانیم . بهتر است ابتدا در مورد برند هیلتی اطلاعات بیشتری بدانیم سپس به سایر موارد در خصوص آن بپردازیم، شرکت هیلتی توسط مارتین و یوگن هیلتی در سال 1941 تاسیس شد. شروع فعالیت شرکت هیلتی در کشور لیختن اشتاین، در همسایگی کشورهای سوئیس و آلمان می باشد. شرکت هیلتی به توسعه، تولید و تجارت محصولاتی می پردازد که در صنایع ساخت و ساز و ساختمان کاربرد دارند. نمایندگی هیلتی در اکثر کشورهای وجود دارند.

اجاره هیلتی اجاره هیلتی کرج اجاره هیلتی در کرج اجاره هیلتی شمال تهران اجاره هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شرق تهرن کرایه هیلتی

به دنبال اجاره هیلتی در تهران و یا اجاره هیلتی در کرج هستید؟

09124280976

09126989603

همانطور که می دانیم این اصطلاح نام یک برند می باشد اما در حقیقت عبارت است از یک ابزار برقی جهت تخریب و سوراخ کاری بتن که معمولا در سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. هیلتی ها دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند که با توجه به نیاز کاربر در کلاس های وزنی مختلفی در روی زمین ، دیوار و تراز های ارتفاعی مختلف هنگام عملیات اجرایی مورد استفاده قرار می گیرند.

این ابزار انرژی مورد نیاز خود را برای تخریب از برق تامین می کند، ناگفته نماند برق مورد نیاز برای اینگونه از ابزارها می بایست از نوع برق تک فاز یا همان برق شهری باشد. نکته مهم در هنگام استفاده از این دستگاه این است که هنگام کار نباید از کابل مشترک با دستگاه های دیگر مانند موتور جوش یا سنگ فرز، کابل با طول بند، اتصال به موتور برق و یا تامین انرژی آن از برق سه فاز استفاده کرد، در این صورت در مدت زمان کوتاهی آسیب جدی به دستگاه رسیده است.

تمرکز اصلی شرکت هیلتی مربوط به طراحی و تولید ابزار آلات برقی و شارژی مانند انواع هیلتی ، دریل، فرز، دستگاه جوش ، بتن کن ، سنگ فرز و … می باشد. تخصص این شرکت آلمانی در زمینه بولت مکانیکی و شیمیایی و همچنین پیشرو در صنعت ساپورت تاسیساتی ( تاسیسات مدولار) و سیتم جلوگیری از گسترش حریق می باشد. برند هیلتی یکی از شرکت های تراز اول در سیستم سوراخ کاری و برش الماسه می باشد.

درباره شرکت ما

اجاره انواع هیلتی و چکش تخریب به تمامی نقاط شهر تهران و کرج

ارسال هیلتی با پیک سریع به تمانی نقاط تهران وئ کرج در تمای روزهای هفته

اجاره و کرایه هیلتی و بتن کن از 7 الی 30 کیلویی در تمامی نقاط شهر تهران و کرج

آیا شما هم به دنبال مناسب ترین و بهترین ابزار تخریب بتن هستید. پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

09124280976

اجاره هیلتی در کرج و تهران و بتن کن در تهران و کرج و انواع چکش تخریب به صورت روزانه و ماهانه همراه با کارشناسان ماهر و یا بدون اپراتور

اجاره هیلتی 7 کیلویی در تهران و کرج

اجاره هیلتی 11 کیلویی در کرج تهران

اجاره هیلتی 16 کیلویی در تهران و کرج

اجاره هیلتی 32 کیلویی در تهران و کرج

اگر در صنعت ساخت و ساز فعالیت دارید باید به دنبال بهترین و مناسب ترین ابزارهای مخصوص خود باشید. هر چه دستگاه و ابزاری که برای صنعت و کار خود استفاده می کنید کیفیت و قدرت بیشتری داشته باشد، کار شما به درستی و آسان تر انجام می شود. در صعت ساختمان سازی و تخریب ساختمان احتیاج به ابزارهای بسیار حرفه ای و زیادی می باشد و ملاک خرید این ابزارها معمولا قدرت و کیفیت بسیار بالای آن می باشد. در این جا قصد داریم تا در مورد انوع دستگاه های تخریب بتن توضیحات بیش تری بدهیم و بگوییم که انواع هیلتی کدام اند؟ به منظور تخریب یک ساختمان و یا یک زمین احتیاج به دستگاهی است که با قدرت بسیار عملیات اجرایی را انجام دهد. به دلیل تنوع بسیار گسترده در ساخت و طراحی انواع هیلتی می توانید هر کدام را که متناسب با کارتان بود، انتخاب نمایید.

آشنایی با انواع دستگاه های هیلتی برای تخریب های سبک ، نیمه سنگین و سنگین

هیلتی 30 کیلویی : برای کندن انواع بتن فونداسیون مسلح و غیر مسلح در هر کد ارتفاعی، کف چاله سرویس محل آسانسور، آسفالت با ضخامت بیش از 20 سانتی متر و در کل تخریب های سنگین انواع بتن با عیار 400 وبیشترمورد استفاده قرار می گیرد، به لحاظ اینکه این دستگاه فقط گریسی بوده و از نوع روغنی آن موجود نمی باشد، همیشه در هنگام استفاده می بایست هر چند وقت یک بار گریس دستگاه مورد بازدید قرار گیرد و همیشه از گریس نرم یا همان شامپویی استفاده گردد.

هیلتی 11 کیلویی : برای تخریب تیغه داخلی ساختمان، تخریب کاشی و دوغاب سرویس بهداشتی ، کف حمام و سرویس بهداشتی و کلا بازسازی داخل ساختمان می باشد این دستگاه چون هم به صورت دیوار و هم به صورت زمینی مورد استفاده قرار می گیرد از سایز دستگاه های این بخش دارای خرابی بیشتری می باشد. این دستگاه نیز گریسی بوده و پیشنهاد می گردد پس از هر دو هفته یک بار گریس نرم داخل دستگاه ریخته شده و ذغال آن مورد بازدید و بررسی قرار گیرد و همیشه از قلم سالم و دارای نوک تخت در آن استفاده گردد.

هیلتی 16 کیلویی : برای تخریب موزاییک، سنگ کف وداخل حیاط، تخریب آسفالت، دیواره چاله آسانسور و کلا هر نوع تخریب بتن غیر مسلح تا ضخامت حداکثر 15 سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرد.در مورد دیوار برشی نیز می توان از آن استفاده کرد به شرطی که محل استقراراپراتور به خوبی مهار شده باشد. این دستگاه دارای دو نوع روغنی و گریسی بوده که پیشنهاد می گردد از نوع روغنی آن استفاده گردد به جهت سهولت هر چه بهتردر نگهداری از دستگاه و عمر بهتر دستگاه های روغنی نسبت به گریسی.

هیلتی 7 کیلویی: سبک ترین دستگاه این کلاس می باشد که دارای قدرت ضریه کمتری نسبت به سایر دستگاه ها بوده. توجه داشته باشید که از این ابزار تنها می بایست برای تخریب های کوچک از قبیل محل کلید و پریز روی دیوار، جای لوله فقط دیوار، ابزار گچی روی سقف و گچ و خاک استفاده نمود. توجه داشته باشید که اپراتور دستگاه نباید وزن خود را هنگام عملیات اجرایی بر روی دستگاه بیندازد که در این صورت هیلتی داغ شده و ضربه زن آن تا خنک شدن عمل نمی نماید. پیشنهاد می گردد گریس دستگاه به صورت دوره ای مورد بازدید قرار بگیرد و همیشه از گریس با پایه روغنی در آن استفاده گردد.

 

blank

اجاره هیلتی کرایه اجاره هیلتی کرج هیلتی بتن کن اجاره هیلتی کرایه هیلتی

 

blank

اجاره هیلتی تهران اجاره هیلتی کرج اجاره هیلتی غرب تهران اجاره بتن کن کرایه بتن کن دژبر تخریب بتن