اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره هیلتی شمال تهران کرایه هیلتی شمال تهران اجاره چکش برقی کرایه چکش برقی بتن کن پیکور جوش فرز شیارزن اجاره چکش تخریب کرایه چکش تخریب

کرایه بتن کن

بتن کن ها در جهت اجرای عملیات تخریب مورد استفاده قرار می گیرند که این تخریب انواع گوناگونی دارد از جمله تخریب کف ، تخریب دیوار ، تخریب دال ، تخریب سقف و تخریب های مختلفی که بسته به نوع و محل اجرا می بایست از دستگاه های مختلفی جهت انجام عملیات اجرایی استفاده کرد. این بتن کن ها با توجه به نوع کارتخریب ، دارای ابعاد و اندازه های مختلفی می باشند که این امرتوسط اپراتور و یا کارشناس متخصص می بایست تشخیص داده شود که بسته به نوع کار دستگاه مناسب استفاده گردد که نه باعث به زحمت افتادن کارگر موقع استفاده شود و نه به دستگاه فشار بیش از اندازه بیاد و هم کار با بهترین کیفیت و قدرت انجام شود که باعث بهترین راندمان کاری در هنگام استفاده از بتن کن ها گردد.

کرایه بتن کن 32 کیلویی :

جهت تخریب بتن های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و اینکه برای تخریب فونداسیون مسلح و غیر مسلح با ضخامت بیش تر از 15 سانتی متر ، کف چاله آسانسور ، بتن های حجیم، کف آسفالت و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کرایه بتن کن 16 کیلویی :

همانطور که از اسمش پیداست برای تخریب بتن های متوسط مورد استفاده قرار می گیرد که شامل کف حیاط ، کف موزاییک، کف سرویس بهداشتی و دیوارهای سیمانی با ضخامت بیش از 15سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرند.

کرایه بتن کن 10 کیلویی :

این بتن کن های بیشتر جهت تخریب بتن در دیوار مورد استفاده قرار می گیرند. از این بتن کن ها می توان در تخریب بتن در دیواره سرویس بهداشتی ، سنگ نمای ساختمان ، دیوار آشپزخانه جای لوله در کف آپارتمان و کلا بازسازی داخل واحد استفاده کرد.

کرایه بتن کن 7 کیلویی :

همانطور که از نامش پیداست بتن کن 7 کیلویی برای کندن کارهای کوچک از قبیل محل کلید و پریز داخل دیوار ، جای لوله های آب و برق داخل دیوار های گچی ، تخریب گچ و خاک و ابزار گچی روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد.

در پایان لازم به توضیح است که بتن کن ها ابزارهای قدرتمندی در اجرای عملیات تخریب بتن هستند که همین امر علاوه بر سرعت بالا باعث سهولت اجرا و کاهش هزینه ها می گردد. اهمیت این نکته را مجددا یادرآوری میکنیم که انتخاب دستگاه مناسب سبب اجرای بهینه عملیات اجرایی می گردد.