اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره بتن کن هیلتی اجاره هیلتی تهران اجاره بتن کن

اجاره هیلتی کرایه هیلتی بتن کن دژبر هیلتی اجاره هیلتی تهران اجاره بتن کن اجاره چکش تخریب

اجاره هیلتی

      هیلتی  (HILTI) عبارتست از ابزاری جهت تخریب و سوراخ کاری بتن که معمولا در سازهای بتن مورد استفاده قرار می گیرد. هیلتی ها دارای انواع و اقسام مختلفی می باشند که با توجه به نیاز کاربر مورد استفاده قرار می گیرند. این ابزار انرژی مورد نیاز خود را برای تخریب از برق تامین می کنند ، ناگفته نماند که برق مورد نیاز برای اینگونه از دستگاه ها می بایست از نوع برق تک فاز باشد. نکته مهم در هنگام استفاده از این دستگاه این است که هنگام استفاده از اینگونه از ابزارها نبایستی از کابل با طول بلند، موتور برق و یا برق سه فاز استفاده کرد. در این صورت در مدت زمان کوتاهی آسیب جدی به دستگاه رسیده و منجر به کاهش عمر استفاده مفید از آن می گردد.

اجاره هیلتی تهران ( اجاره چکش تخریب، اجاره بتن کن )

کار چکش تخریب یا پیکور، تخریب سازه های ساختمانی سخت مثل بتن، دیوار، سنگ، آسفالت و … است. در واقع چکش تخریب جایگزین ابزارهای سنتی مثل کلنگ، چکش ، پتک و … شده است.این شرکت اولین برندی بوده که در بازار ایران چکش تخریب مرغوب و باکیفیت عرضه کرد.به همین دلیل بسیاری از استادکاران و صنعتگران به چکش تخریب همان هیلتی نیز می گویند.چکش های تخریب بر اساس بر اساس منبع تغذیه به 4 نوع تقسیم بندی می گردند و به شرح ذیل می باشند.

  1. چکتش تخریب برقی
  2. چکش تخریب بادی 
  3. چکش تخریب بنزینی 
  4. چکتش تخریب شارژی
اجاره هیلتی اجاره هیلتی تهران کرایه هیلتی اجاره هیلتی در تهران

اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره هیلتی تهران اجاره بتن کن اجاره دریل هیلتی بتن کن اجاره چکش تخریب اجاره چکش برقی

به دنبال اجاره هیلتی بتن کن یا پیکورهستید؟؟؟ پس همین الان با ما تماس بگیرید

09124280976

اجاره انواع هیلتی ( چکش تخریب ) در تهران و کرج ، حتی در ایام تعطیل ، با اپراتور و بدون اپراتور

 

چکش تخریب شارژی

این دستگاه به چند دلیل دارای معایبی می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت 1. وزن 2. توان کم ، فاکتور وزن عامل مهمی در استفاده اپراتور از دستگاه می باشد اگر دستگاه دارای وزن زیادی باشد علاوه بر خستگی مدارم کاربر در هنگام استفاده سبب بروز مشکلاتی در اجرا نیز خواهد شد که از آن جمله می توان به قطعی کابل نیز اشاره کرد. با توجه به ماهیت شارژی آن و باطری خور بودن منجر به کاهش مدت زمان استفاده از آن می گردد ، لذا پیشنهاد می گردد در مواقعی بسیار ضروری از این دستگاه استفاده گردد ، یا برای اجاره هیلتی شارژی با همین سایت تماس بگیرید همچنین هزینه آن نیز نسبت به سایر دستگاه ها بالاتر می باشد که این مسئله تولید و استفاده از آن را محدود می نماید.

چکش تخریب بادی

این دستگاه که چکش پنوماتیک نیز نامیده می شود با کمپرسور باد کار می کند، کمپرسور هوای محیط را فشرده می کند و توسط شلنگ هوای فشرده به سرچکش منتقل شده و باعث حرکت پیستون می گردد ، آنگاه با حرکت پیستون و ضربه به قلم، دستگاه شروع به ضربه به سطح مورد نظر می کند. این دستگاه بیشتر در راه سازی که دسترسی به برق میسر نبوده و یا در معادن که به دلیل وجود آب یا رطوبت استفاده از چکش برقی امکان پذیر نمی باشد استفاده می گردد. از معایب این ابزار می توان به موتوری بودن آن اشاره کرد که دارای استهلاک بالایی می باشد، تامین روزانه سوخت و همچنین ضرورت سرکشی و بازدید روزانه توسط اپراتور مخصوص که باعث هزینه های بالاسری زیادی می گردد.

چکش برقی ( هیلتی )

رایج ترین و بهینه ترین نوع چکش برقی می باشد. تعداد ضربه درهر دقیقه و انرژی هر ضربه ، بیانگر قدرت تخریب دستگاه می باشد و در حین خرید یا اجاره هیلتی به سیستم قلم گیر آن دقت فرمایید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند.معمولا قلم گیرها ( قلم گیر قسمتی از دستگاه می باشد که ضربه زن یا لیوانی به انتهای آن ضربه می زند و قلم که داخل این محفظه بوده شروع به ضربه به انتهای قلم می کند و منجر به تخریب می شود. ) چکش های تخریب شش گوش هستند البته در نوع 11 کیلویی تخریبی نیز به صورت 5 شیار تولید می گردد. لازم به توضیح است برای هر گونه اجاره چکش تخریب یا اجاره بتن کن  می توانید از طریق همین سایت اقدام فرمایید.

اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره هیلتی تهران کرایه هیلتی تهران پیکور

اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی اجاره پیکور اجاره هیلتی تهران اجاره بتن کن

به دنبال اجاره هیلتی بتن کن یا پیکور در تهران و کرج هستید ؟؟؟؟؟؟!!!!!

# اجاره هیلتی شمال تهران 

# اجاره هیلتی غرب تهران 

# اجاره هیلتی شرق تهران 

همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ( کم تر از یک ساعت ) دستگاه مناسب کار شما ارسال گردد

09124280976

 

معرفی انواع هیلتی ( چکش تخریب )

هیلتی ها دارای انواع گوناگونی می باشند که حسب استفاده از آنها دارای ابعاد و تنوع های گوناگونی می باشند. این دستگاه های در وزن های 7 و 10 و 15 و 32 کیلویی می باشند. با شناخت بهتر و درست تر استفاده صحیح از هر کدام سرعت عملیات اجرایی به طرز قابل چشم گیری افزایش پیدا می کند. شما مشتری محترم می بایست به این نکته توجه بفرمایید که نبایستی برای راحتی بیشتر به دنبال دستگاه سبک تر بود ، چون در این صورت برای اجرای عملیات تخریب می بایست به ابزار فشار بیش از اندازه وارد  گردد در این صورت  باعث کاهش راندمان اجرایی دستگاه شده است پس پیشنهاد می گردد با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در معرفی دستگاه مناسب به شما راهکار لازم را ارائه دهند.

اجاره بتن کن 7 کیلویی :

هفت کیلویی برای تخریب گچ، تخریب گچ و خاک، جای لوله روی دیوار، و کلا خرده کاری داخل ساختمان استفاده می شود.

اجاره چکش تخریب 10 کیلویی:

ده کیلویی برای تخریب دیوار ، دیوار با ملات تا ضخامت حداکثر بیست سانتی متر، تخریب دیواره و کف سرویس بهداشتی می باشد.

اجاره هیلتی 15 کیلویی :

برای تخریب کف واحد آپارتمان، دیوار غیر مسلح از ضخامت 15 سانتی متر بیشتر ، دیواره چاله آسانسور ، کف حیاط و دیوار حدااکثر تا ارتفاع یک و نیم متر  استفاده می شود با توجه به وزن دستگاه در صورت ارتفاع بیشتر می بایست در زیر پای کارگر از تخته و بشکه یا داربست بندی استفاده کرد.

اجاره پیکور 32 کیلویی :

قوی ترین و سنگین ترین دستگاه در بخش تخریب این نواع دستگاه می باشد که برای تخریب انواع بتن های حجیم مورد استفاده قرار می گیرد.  این دستگاه که قدرت آن معادل و در مواقعی  حتی از چکش بادی نیز بیشتر می باشد برای تخریب انوع فونداسیون های مسلح ، غیر مسلح ، کف چاله آسانسور ، سطح خیابان و … مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به وزن بالا،کارگر فقط با این دستگاه می تواند به صورت عمودی کار کند و کنار پای خود را تخریب کند. با توجه به بازده توان بالای این دستگاه که معادل 75 ژول می باشد هنگام استفاده از آن می بایست اپراتور حتما از گوشی ایمنی جهت کاهش صدا استفاده کند.

20 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر