اجاره هیلتی ( چکش تخریب هیلتی – اجاره و کرایه هیلتی ) با بهترین قیمت – اجاره ابزار

هیلتی در واقع نام یک برند مطرح در طراحی و توسعه ابزارهای الکترومکانیکی است. عمده فعالیت این برند در خلق نیازهای صنایع ساخت و ساز ساختتمانی می باشد.در برند هیلتی می توانید شاهد انواع ابزارها باشید، اما آنچه این برند را به طور خاص و عام در سراسر جهان باعث شهرت و معروفیت نموده است، اصولا دستگاه های تخریب بتن و دستگاه های برش بتن این شرکت می باشد. در دستگاه هیلتی ساز و کارهایی وجود دارد که می تواند همراه با استفاده از چند چرخ دنده، نیروی گردشی موتور الکتریکی را تبدیل به یک نیروی ضربه ای با فرکانس بسیار بالا نماید، این سازو کار و هدف تخریب دستگاه هیلتی آنچنان با هدف طراحی شده تا تولید انواع هیلتی یا برای مقاصدی مانند اجاره هیلتی یا کرایه هیلتی را محقق سازد.

اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره هیلتی تهران اجاره هیلتی کرج

اجاره هیلتی در کرج اجاره هیلتی اجاره هیلتی تهران اجاره هیلتی کرج کرایه هیلتی کرج اجاره هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شمال تهران اجاره هیلتی شرق تهران

اجاره هیلتی / اجاره هیلتی تهران

گاهاً خیلی ها این مسائل را با یکدیگر اشتباه می گیرند از آن رو می توان به این صورت بیان داشت که اصولا هیلتی تنها یک نام شرکت تولید کننده دستگاه های تخریب و برش بتن بوده و با توجه به نوع دستگاه و معیار عملیاتی که آن دستگاه انجام می دهد می تواند دستگاه چکش تخریب، چکش برقی ، کرگیری بین یا مغزه گیری بتن ، یا سیم برش و … نام گذاری شود. چکش تخریب در واقع یک دستگاه موتوری است که با نیروی برق کار می کند و می تواند ضربه های قدرتمندی بری تخریب سازه های بتنی چه در کف، دیوار و یا قسمت های مختلف ساختمان ایجاد نماید.ضربه ها در دستگاه هیلتی از طریق نوک قلم وارد می گردد که بسته به نوع دستگاه از قلم گیرهای مختلفی بهره برداری می کندو امکان دارد که نوک آن تیز یا تخت باشد.

هیلتی ها دارای انواع مختلفی می باشند که با توجه به نوع و وزن و از همه مهمتر محل اجرا می بایست دستگاه مناسب با پروژه انتخاب گردد، دستگاه های تخریب بتن ضرورت بسیاری در پروژه های عمرانی دارند و اینکه شما چه دستگاهی را برای چه نوع عملیات اجرایی انتخاب می کنید تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت کار شما دارد، باید بدانید که اصولا این دستگاه ها برای کار در شرابط استاندارد ساخته شده اند و اگر محل اجرای شما دارای هوای بسیار گرمی است یا اینکه در محلی کار می کنید که دارای آب می باشد، بایستی دقت و اهتمام لازم را در به کار بردن این گونه از ابزارها به خرج دهید در غیر این صورت ابزار شما در مدت زما ن کوتاهی دچار صدمه بسیار زیادی می گردد.

اجاره هیلتی اجاره هیلتی تهران اجاره چکش برقی بتن کن پیکور

اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره هیلتی تهران کرایه هیلتی. اجاره هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شمال تهران کرایه هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شمال تهران اجاره هیلتی کرج کرایه هیلتی کرج اجاره بتن کن کرج

انواع دستگاه های هیلتی :

دستگاه های هیلتی دارای انواع مختلفی می باشند که با آنها عملیات تخریب بتن صورت می پذیرد، اما عمده دسته بندی آنها به شرح ذیل می باشد و غالباً اکثر تولید کنندگان نیز در این رنج دسته بندی نسبت به تولید انواع دستگاه هیلتی برای اجاره هیلتی یا کرایه هیلتی اقدام می نمایند. باید بدانید که برای انتخاب مناسب ترین دستگاه نبایستی به دنبال سبک ترین آن ها از لحاظ وزنی بود، چون اگر دستگاه شما دارای قدرت کافی برای اجرای عملیات تخریب بتن نباشد نه تنها کمکی به پیشرفت کار نمی کند بلکه باعث صرفه هزینه و وقت برای کارفرما شده و سبب بروز مشکلات جدی در خود دستگاه مورد استفاده می گردد ، لذا پیشنهاد می گردد مشتریان محترم قبل از خرید هر گونه دستگاه ، نسبت به استفاده از مشاوره کارشناسان شرکت اجاره ابزار ejareabzar.com اقدام نمایند.

  • دستگاه تخریب سبک 7 کیلویی 
  • دستگاه تخریب متوسط 10 کیلویی
  • دستگاه تخریب نیمه سنگین15 کیلویی 
  • دستگاه تخریب سنگین 32 کیلویی 
اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره هیلتی کرج بتن کن

اجاره هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شمال تهران اجاره هیلتی شرق تهران اجاره هیلتی کرج کرایه هیلتی اجاره هیلتی در کرج

 

 

اجاره هیلتی 7 کیلویی : 

از جمله سبک ترین دستگاه های موجود در بخش تخریب می باشد و آن گونه که از نامش نیز پیداست برای اجرای عملیات تخریب آن هم برای کارهای سبک مورد استفاده قرار می گیرد، در هنگام اجاره هیلتی از این نوع ابزار به عنوان مثال می توان برای تخریب جای لوله روی دیوار، جای کلید و پریز، سوراخ کاری دیوارها به منظور درست نمودن محلی برای خروج هوا ، کندن سرامیک های روی دیوارهای غیر باربر و کلا هرگونه خرده کاری های کوچک  استفاده نمود.

در مجموع اگر شما یا اپراتور بعد از کرایه هیلتی و یا اجاره هیلتی در تهران در هنگام کار با دستگاه بدون توجه به قدرت اسمی آن اقدام به فشار بیش از توان دستگاه به آن نمایید ، نه تنها عملیات اجرایی به پیش نمی رود بلکه از قدرت دستگاه نیز کاسته خواهد شد و این مسئله به این خاطر می باشد که به علت وزن کم دستگاه و سبک بودن آن کارگر برای حداکثر بهرده برداری از توان دستگاه و فشار به مقطع در حال تخریب ، وزن خود را نیز بر روی دستگاه انداخته و اقدام به کار می کند که منجر به این اتفاق می گردد.

اجاره هیلتی 16 کیلویی :

این دستگاه به عنوان یک ابزار نیمه سنگین در این رده بندی قرار می گیرد.با توجه به وزن آن گزینه ایده عالی برای انواع تخریب دیوار تا ارتفاع 1.5 متر، سوراخ کاری کف ساختمان برای عبور لوله های تاسیساتی ، تخریب دیواره کف چاله آسانسور، تخریب موزاییک کف حیاط و یا سنگ کف طبقات و همچنین پس از گودبرداری ساختمان های تخریب شده برای تراشه برداری از کف گود یا شیرابه های فونداسیون ملک مجاور استفاده می گردد پس اجاره هیلتی یا بتن کن از این نوع بسیار مقرون به صرفه است.

این بتن کن برای تخریب انواع بتن های دستی با عیار پایین یا همان بتن مگر، ملات ماسه سیمان، آسفالت تا حداکثر ارتفاع 15 سانتی متر، خاک کوبیده شده کف گود برداری شده ، تخریب بتن یا آسفالت جلوی درب ساختمان، کندن برای رسیدن به لوله های فاضلاب در قسمت پارکینگ، تخریب رمپ ساختمان و … از موارد استفاده این دستگاه می باشند. باید بدانید در دو نوع 1. روغنی و 2.گریسی در بازار موجود می باشند که نوع روغنی آن علی رغم قیمت کمتر در هنگام خرید دارای طول عمر بالاتری می باشد.

درباره شرکت ما :

  • اجاره هیلتی و کرایه هیلتی و اجاره انواع چکش تخریب در تهران و کرج
  • ارسال دستگاه با پیک سریع به تمامی نقاط حتی در روزهای تعطیل
  • اجاره و کرایه هیلتی و بتن کن از 7 الی 32 کیلویی در تمام نقاط شهرهای تهران و کرج

آیا شما هم به دنبال مناسب ترین و بهترین دستگاه تخریب بتن هستید؟؟ پس همین الان با ما تماس بگیرید.

09124280976

blank

اجاره هیلتی کرایه بتن کن اجاره هیلتی تهران اجاره هیلتی کرج کرایه هیلتی در تهران

 

اجاره هیلتی 10 کیلویی:

این دستگاه که به یک ابزار نیمه سبک شهرت داردرا می توان برای تخریب دیوارهای داخل ساختمان اعم از تیغه و دیوارهای باربرتا ضخامت حداکقر20 سانتی متر، تخریب کاشی و سرامیک و ملات پشت آن در آشپزخانه و سرویس حمام و دستشویی، انواع نمای سنگ و آجر درجلوی ساختمان استفاده نمود، موقع کار با این دستگاه می بایست درجه یاهمان دیمر آن را روی ضربه مناسبی گذاشت تا علاوه بر طول عمر بالاترهنگام عملیات اجرایی ،حداکثر قدرت تخریب را به همراه داشته باشد.

در هنگام اجاره یا کرایه بتن کن 10 کیلویی باید این مسئله را مد نظر قرار بدهید که این دستگاه با توجه به اینکه دارای وزن متوسطی می باشد به عنوان یک دستگاه دوکاره که با آن می توان هم دیوار و هم کف را تخریب نمود شناخته می گردد، همچنین با توجه به اینکه دارای درجه قدرت می باشد از سایر دستگاه های تخریب بتن دارای خرابی بیشتری بوده، لذا احتیاج به نگهداری و دقت بیشتری در هنگام استفاده داشته که دارای طول عمر مناسبی باشدو بتواند حداکثر کارایی را داشته باشد.

اجاره هیلتی 32 کیلویی :

همانطور که از نام این دستگاه مشخص می باشد قوی ترین و سنگین ترین دستگاه در این رده بندی میباشد، قدرت بالا، وزن زیاد و تخریب گسترده عمده ترین دلایل انتخاب این دستگاه برای اجاره هیلتی و یا کرایه بتن کن می باشد. قدرت این ابزار مافوق تصور شماست و بیش از 75 ژول یعنی بیشتر از 3 برابر دستگاه 16 کیلویی و این خود مهر تاییدی در تضمین حداکثر توان تخریبی هنگام استفاده ازاین دستگاه را در معرض دید شما قرار می دهد، پس در هنگام استفاده از آن کمال دقت را به کارببندید.

این ابزار برقی دارای دو دسته بوده و در هنگام کار با آن می بایست به صورت عمودی مورد استفاده قرار گیردو از هر دو دست برای کنترل و نگهداری آن استفاده نمود و برای تخریب های سنگین اعم از تخریب فونداسیون مسلح حتی تا ارتفاع 1 متر، آسفالت و یا شفته بتن مورد استفاده قرار می گیرد،  اجاره هیلتی تهران و یا کرایه هیلتی برای این ابزار بسیار زیاد می باشد، چون علاوه بر هزینه بالای خرید این دستگاه تعمیر و نگهداری آن دارای هزینه بالایی می باشد، لذا بازرسی و سرویس دوره ای جهت اطمینان از سلامت دستگاه دارای اهمیت زیادی می باشد.

 

blank

اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره بتن کن اجاره هیلتی در تهران اجاره هیلتی در کرج

blank

اجاره هیلتی اجاره چکش برقی کرایه هیلتی کرایه چکش برقی بتن کن دژبر

سخن آخر در خصوص اجاره هیلتی تهران یا اجاره هیلتی یا بتن کن  :

در پایان با توجه به استقبال گسترده همشهریان محترم از خدمات شرکت اجاره ابزار ejareabzar.com در خصوص اجاره هیلتی و اجاره بتن کن در شهرهای تهران و کرج و حضور فعال این مجموعه در شرکت های مهم و معتبر پیمانکاری تحت عنوان اجاره ابزار به استحضار همشهریان محترم و گرامی می رساند که این مجموعه با دار بودن کارشناسان زیده و متخصص در بخش مشاوره و اجرا آماده است نسبت به ارائه  بهترین پیشنهاد در خصوص خرید و اجاره هیلتی در تهران و کرج می باشد.

لذا خواهشمند است قبل از اقدام به خرید هر گونه ابزار و یا اجاره آن ها نسبت به تماس با مجموعه ما اقدامات لازم را به عمل آوردید و دلیل آن این می باشد که پس از برقراری تماس، کارشناسان ما ضمن شناسایی نوع کار شما، اعم از تخریب ، سوراخ کاری و … اقدام به ارائه مشاوره در خصوص اجرای آن ، دستگاه مورد نیاز شما و اینکه آیا شما نیاز به یک تخریب کار دارید و یا خود قادر به انجام پروژه خود می باشد به شما راهنمایی های لازم را انجام می دهند که این خود کمک شایانی به هزینه و وقت شما می باشد.

ما در مجموعه اجاره ابزار با دانش و فناوری نوین هزینه های شما را به طور قابل توجهی کاهش می دهیم و امیدواریم این خدمت مورد رضایت هر چه تمام تر همشهریان محترم قرار گیرد، به زودی با مجموعه گسترده ای از ابزارآلات تخریب وبرش بتن اعم از انواع بتن کن ها ، انواع هیلتی ها ، انواع دریل ها و … نسبت به ارائه خدمات هر چه بهتر و سریع تر به همراه کیفیت بالا اقدام می نماییم. هدف این مجموعه جلب رضایت هر چه بیشتر شما همشهریان محترم می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

11 دیدگاه

  1. سلام ، مطالبتان بسیار جامع و کاربردی بوده است، سوالم این است که آیا برای تخریب کف واحد آپارتمان می بایست از چه نوع دستگاهی استفاده گردد؟
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر