اجاره هیلتی بتن کن ( دریل هیلتی، چکش برقی )

برای اجاره هیلتی بتن کن  از شما بازدید کنندگان محترم تقاضا می شود این نوشته را تا انتها مطالعه کنند و با تاریخچه شرکت هیلتی ، نحوه پیدایش آن ، انواع دستگاه ها و … بیشتر آشنا می گردید. هیلتی یک برند جهانی پیشرو در عرصه تولید چکش تخریب است که میزان موفقیت و شهرت آن تا حدی بالاست که بسیاری از فروشندگان و مصرف کنندگان ، چکش تخریب  DEMOLOTION HAMMER را با نام هیلتی می شناسند. اما باید بدانید که  این نوع نامگذاری از نظر اصولی، منطقی نیست. چون این شرکت نیز یکی از تولید کنندگان این ابزار می باشد و علت اینکه این نام در میان مردم فراگیر شده است به به سبب دلایل ذیل می باشد.

  • کیفیت بالای این برند
  • تبلیغات گسترده و موفق این شرکت
  • جزء اولین تولید کنندگان این ابزار می باشد.

محصولات هیلتی در کشور ما ایران از سالهای پیش شناخته شده است و در بازار جایگاه خود را مستحکم نموده است. ( البته در سالیان گذشته سایر شرکت های تولید کننده این ابزار مانند رونیکس، دی سی ای و …. با افزایش کیفیت ، تنوع محصولات و قیمت بسیار کمتر توانسته اند بخشی از بازار را از آن خود نمایند) درمیان مردم استفاده از واژه اجاره هیلتی برای تمام پیکور یا چکش های برقی نیز مرسوم است. و بیشتر از پیکور برقی را به عنوان هیلتی می شناسند. اصلی ترین پرسشی که قصد بررسی آن را داریم این است که ابن برند ساخت کدام کشور است اما این تمام ماجرا نبوده و در این مقاله به نکات و مسائل جالب دیگر نیز پرداخته می شود که تاکنون با آن آشنا نبوده اید.

 

اجاره چکش تخریب هیلتی ( اجاره هیلتی سبک، نیمه سنگین و سنگین)

برای اجاره هیلتی  7 کیلویی همین الان با ما تماس بگیرید !!!!!

09124280976

جهت اجاره چکش برقی هیلتی در تهران و کرج به صورت ساعتی ، روزانه و ماهانه با شرکت اجاره ابزار ejareabzar.com تماس بگیرید.

 

اجاره هیلتی در تهران 

چکش برقی ( چکش تخریب ) در اوزان ذیل موجود می باشند:

  • چکش تخریب 7 کیلویی : مخصوص تخریب گچ ، جای کلید و پریز روی دیوار، تخریب ابزار گچی روی سقف، جای لوله روی دیوار، تعبیه محل بازشو هواکش بر روی دیوار، و کلا خرده کاری داخل ساختمان از این دستگاه استفاده می شود. بایستی بدانید این دستگاه به علت وزن کم قادر به ایجاد ضربه های زیاد و قدرتمندی برای تخریب بتن در ابعاد گسترده نمی باشدو اپراتور می بایست برای تخریب های محدود و سطحی یا تخریب گچ و … از این دستگاه استفاده کند. به خاطر داشتته باشید که همیشه تعویض گریس در این دستگاه در اولولیت قرار داشته و اگر به موقع سرویس آن انجام نگردد موجب کاهش قدرت ضربه آن می گردد.
  • چکش تخریب 15 کیلویی : برای تخریب انواع بتن سبک و سنگین بر روی سطح مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه یک ابزار نیمه سنگین می باشد و برای تخریب بتن غیر مسلح تا ارتفاع حداکثر پانزده سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرد. بایستی بدانید با توجه به وزن این دستگاه گزینه مناسبی برای تخریب انواع بتن دیواره چاله آسانسور، موزاییک و بتن کف حیاط می باشد، اگر خواستید از این دستگاه بر روی دیوار استفاده کنید بایستی از قلم با نوک تخت استفاده شود و اگر برروی سطوح عمودی مورد استفاده قرار گیرد می بایستی از قلم با نوک تیز استفاده شود که حداکثر قدرت تخریبی را فراهم می کند.
  • چکش تخریب 32 کیلویی : برای تخریب انواع بتن در ابعاد و ارتفاع مختلف، تخریب فونداسیون مسلح و غیر مسلح بیش از 20 سانتی متر، تخریب کف چاله آسانسور، تخریب شناژ فونداسیون و … استفاده می شود، بایستی بدانید که هزینه های این دستگاه به علت اینکه تمامی قطعات می بایست اورجینال باشد بسیار زیاد می باشد پس در نگهداری از آن می بایست کمال دقت و مراقبت را انجام داد. این دستگاه گریسی می باشد و همیشه می بایست از گریس با پایه روغنی در آن استفاده نمود.در هنگام استفاده از این دستگاه ایمنی حرف اول را می زند و اپراتور می بایست کاملا مسلط بوده و به اصطلاح جای پای کارگر سفت باشد و آن گاه اقدام به عملیات تخریب نماید.
  • چکش تخریب 10 کیلویی : برای تخریب دیوار و کف داخل واحد، تراشه برداری از سطح بتن ، تخریب نمای سنگ ساختمان، تخریب کف واحد، تخریب دیوار و کف سرویس بهداشتی و … استفاده می گردد، با توجه به اینکه این دستگاه در کف و دیوار مورد استفاده قرار می گیرد دارای خرابی بیشتری نسبت به سایر دستگاه های این رده می باشد. پس در نگهداری آن می بایست دقت زیادی انجام داد. چکش برقی 10 کیلویی دارای دیمر نیز می باشد و توان ضربه دستگاه را می توان با آن کم یا زیاد کرد، معمولا برای تخریب کف می بایست از درجه کمر و قدرت ضربه بیشتر و برای تخریب دیوار می بایست از درجه بیشتر و قدرت ضربه کمتر استفاده نمود.
اجاره هیلتی اجاره بتن کن کرایه چکش تخریب اجاره پیکور اجاره چکش برقی

اجاره هیلتی اجاره هیلتی تهران کرایه هیلتی اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره پیکور

به دنبال اجاره هیلتی در تهران و کرج هستید؟؟؟؟ با ما تماس بگیرید. 09124280976 

# اجاره هیلتی 7 کیلویی 

# اجاره هیلتی 10 کیلویی 

# اجاره هیلتی 16 کیلویی

# اجاره هیلتی 32 کیلویی 

 

تاریخچه پیدایش شرکت هیلتی :

هیلتی ریشه ای از کشور لیختن اشتاین دارد، کشوری بسیار کوچک در قلب اروپا و محصور بین دوکشور سوئیس و اتریش است. این کشور از نظر مساحت در جایگاه دویست و دوازدهم جهان ایستاده است و از نظر جمعیت در جایگاه دویست و ششم قرار دارد. توجه داشته باشید همین کشور کوچک دومین سرانه درآمد بالا را داشته و هرشهروند آن در سال درآمد 118 هزار دلاری دارد. اولین بار در سال 1946 بود که دو برادر با نام های مارتین و اوگن تصمیمی گرفتن تا کارگاه شخصی خود را دایر کنند. نام خانوادگی این دو برادر هیلتی بود، مارتین در رشته مهندسی مکانیک و کسب تجربه کرده و از کالج ویسمار آلمان فارغ التحصیل شده بود.

در حال حاضرنیز نوادگان مارتین، سهم بیشتری از برند جهانی هیلتی دارند.پروسه کاری این برند در سال های اولیه با موفقیت چشمگیری روبرو نبود اما از سال های بعد این شرکت با فراز و نشیب های زیادی همراه شد.پس از اتمام جنگ جهانی در سال 1945 بود که اکثر شرکت ها دچار ضرر و زیان های زیادی شدند اما برادران هیلتی دست از تلاش برنداشتند و با امضای قرارداد واردات آهن از سوئیس و تلاش برای تولید محصولات بیشتر توانستند بقای برند خود را حفظ کنند. در اواخر دهه 40 میلادی بود که انجام یک اختراع خاص توانست سرنوشت برند هیلتی را تغییر دهد، مارتین توانست وسیله ای ابداع کند که شما به کمک آن می توانستید ضربات سنگین و متوالی را به سنگ و سطوح سخت وارد کنید.

این وسیله یک نوک تیز هم داشت و آن قلم تخریب آن بود ، بله درست حدس زدید این دستگاه همان چیزی است که ما امروزه آن را چکش تخریب یا همان چکش برقی می نامیم.هر چند وسیله ای که در ابتدا اختراع شده بود با برخی از نواقص و مشکلات روبرو بود اما رفته رفته با رشد و توسعه توانست موفقیت های بیشتری بدست آورد و در بازارهای جهانی نامی آشنا گردد. چکش تخریب که هیلتی ساخت به مرور در چند دهه با موفقیت و اقبال بازار روبرو شد تا جایی که در اواسط دهه 60 میلادی توانست نمایندگی خود را در بسیاری از کشورهای جهان دایر نماید.پس از آن بود که تیم تحقیق و توسعه این شرکت رشد بسیاری نمود و توانستند سایر دستگاه ها اعم از دستگاه های برش بتن ، سوراخ کاری و … را تولید نمایند.

محصولات مختلف برند چند ملیتی هیلتی :

شرکت هیلتی دارای تنوع گسترده ای از خدمات و محصولات  اعم از دستگاه های سوراخ کاری بتن ( کرگیری ) ، دستگاه های برش بتن ( سیم الماسه )، دستگاه های تزریق چسب ( تنفگ گان )، دستگاه های کوبشی ( تفنگ میخکوب ) ، سیستم اطفاء حریق و … می باشد. باید توجه داشته باشید عموما دستگاه های این شرکت دارای عملکرد و عمر بالایی می باشد اما به معنی کارکرد همیشگی آن نبوده و خریدار می بایست کمال دقت و اهتمام را در نگهداری از ابزارمربوطه به خرج دهد. در غیر این صورت دستگاه آسیب دیده و رفع عیب آن متحمل هزینه های زیادی می باشد. پس اگر سر و کار زیادی با دستگاه ندارید توصیه می گردد نسبت به اجاره هیلتی اقدام نمایید.

اجاره بتن کن ( چکش تخریب هیلتی )

بتن کن هیلتی برای تخریب بتن در دیوار و کف مناسب می باشد. شاخصه وزن در آن ها ملاک قدرت ضربه می باشد ، طبیعی است که هر چه دستگاه سبکتر باشد قدرت ضربه کمتر می باشد و استفاده از آن راحت تر می باشد. برای اجاره بتن کن در انواع مختلف با کارشناسان اجاره ابزار تماس بگیرید، کارشناسان این مجموعه آماده ارائه بهترین مشاوره ها به شما مشتریان محترم در خصوص اجاره و خرید می باشند.

اجاره دریل هیلتی تهران / اجاره دریل هیلتی

دریل هیلتی مخصوص سوراخ کاری داخل بتن، کاشت انواع بولت،عبور لوله های تاسیساتی از داخل سطوح و …. استفاده می گردد. برای سوراخ کاری داخل سطوح بتنی برای مته های سایز بالا می بایست ابتدا با مته کوچک یک مرحله سوراخ کاری را انجام داد، سپس برای بار دوم از مته با سایز بزرگ تر برای اتمام عملیات استفاده نمود. به خاطر داشته باشید دریل ها دارای نوع 4 شیار و 5 شیار می باشند و برای سوراخ کاری های سایز بالاتر می بایست از دریل های صنعتی استفاده نمود. برای اجاره دریل هیلتی با ما تماس بگیرید. کارشناسان اجاره ابزار نسبت به معرفی بهترین دستگاه مورد نیاز شما اقدام به راهنمایی، هماهنگی برای ارسال و درنهایت تحویل در اسرع وقت اقدام می نمایند.

اجاره پیکور هیلتی/  اجاره پیکور تهران

پیکورها برای تخریب بتن ها اعم از سطحی و حجیم مورد استفاده قرار می گیرند. برای تخریب انواع مصالح ساختمانی از قبیل آجر ، سیمان، موزاییک ، بتن و …. برای رسیدن به حداکثر بازدهی می بایست از پیکورهای با وزن بالا در کف و برای دیوار از نیمه سنگین و برای سقف و محلی که دارای ارتفاع می باشد می بایستی از نوع سبک آن استفاده نمود. آیا اجاره ابزار تخریب ( اجاره پیکور )  برای شما هم یک دغدغه شده است، پس همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین دستگاه را به شما معرفی نمایند. 09124280976  نگرانی از بابت سوختگی یا خرابی دستگاه نداشته باشید، هر ابزاری که از مجموعه ما دریافت می نمایید دارای گارانتی بود و مسئولیتی متوجه مشتری نمی باشد. 

اجاره هیلتی – بتن کن ( چکش برقی / چکش تخریب )

همانطور که در بالا به طور مختصر اشاره شد، با توجه به هزینه های بالای خرید ، تعمیر و نگهداری دستگاه های این شرکت ، در صورتی که شما نیاز بالایی به استفاده از دستگاه ندارید پیشنهاد می گردد نسبت به اجاره هیلتی از طریق همین سایت ejareabzar.com اقدام نمایید تا در اسرع وقت قوی ترین و بهترین دستگاه مورد نیاز شما با پیک در محل اجرا خدمتتان تحویل گردد. شایان ذکر است دستگاه های ارسالی تماماً از مارک های معتبر بوده و دارای گارانتی خرابی فنی می باشد، پس پیشنهاد می گردد قبل از هر گونه اقدام با ما تماس بگیرید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی تهران اجاره پیکور

اجاره هیلتی تهران اجاره هیلتی شمال تهران اجاره دریل هیلتی غرب تهران کرایه هیلتی تهران اجاره هیلتی کرج کرایه هیلتی کرج برش بتن تخریب بتن برش و تخریب بتن کرج

اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره بتن کن اجاره چکش تخریب بتن کن

اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره دریل کرایه دریل بتن کن

 

اجاره هیلتی کرایه هیلتی اجاره بتن کن کرایه بتن کن

اجاره هیلتی پیکور اجاره بتن کن اجاره چکش برقی

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر