اجاره هیلتی اجاره بتن کن کرایه هیلتی اجاره چکش برقی اجاره هیلتی

اجاره بتن کن کرایه بتن کن اجاره هیلتی کرایه هیلتی بتن کن اجاره هیلتی شمال تهران کرایه هیلتی شمال تهران اجاره هیلتی غرب تهران کرایه هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شرق تهران کرایه هیلتی شرق تهران

اجاره بتن کن ( اجاره هیلتی و اجاره بتن کن تهران، اجاره دریل هیلتی غرب تهران )

بتن کن ها ابزاری هستند برای تخریب بتن و در انواع و سایزهای مختلفی موجود می باشند. اینکه بتن کن ها از لحاظ قدرت تخریب و وزن به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند و بر حسب نوع کار ، مقاومت فشاری بتن و فاکتورهای دیگر در محل های مختلفی استفاده می شوند. این دسته بندی شامل وزن های مختلفی از 7 کیلو الی 32 کیلویی می باشد و بسته به نوع  هر کاری دستگاه مناسب آن کار توسط مشاور به کارفرما ارائه می گردد.

حال با این مقدمه به سراغ تعریف اصلی این ابزار می رویم بتن کن یا دریل بتن کن یک دستگاه بسیار مفید می باشد که در صنعت ساخت و ساز و دیگر زمینه های کاربردی بسیار ابزاری مفید وپراستفاده می باشد. این دستگاه با قدرتی که دارد فرآیند تخرب بتن و سوراخ کردن دیوارها و سطوح بتنی را برای شما بسیار آسان تر می نماید. بتن کن را دریل چکشی یا مته ی کوبه ای نیز می نامند. چرا که این ها ابزارهای  قدرت مندی برای کندن مواد سختی مانند بتن می باشند. در واقع این ابزارها انواع قدرت مندتری از دریل های چرخشی ساده می باشند.

عملکرد آنها فراهم کردن سرعت بیش تر در کار با حداقل نیرو می باشد. علاوه بر این در برخی از این دستگاه ها اگر خاصیت چکشی و قدرتی آن را خاموش کنید می توانید از آن ها به صورت همان دریل های چرخشی ساده استفاده نمایید. البته بایستی این نکته را درنظر داشته باشید که در اصطلاح عامیانه به دستگاه های تخریب بتن یا همان چکش های تخریب، بتن کن نیز گفته می شود و علت اینکه در هنگام اجاره بتن کن یا اجاره هیلتی همواره این دستگاه ها مد نظر مشتریان می باشد.

به دنبال اجاره بتن کن یا اجاره هیلتی در تهران و کرج هستید؟؟؟؟؟

پس همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09124280946

 

اجاره بتن کن اجاره هیلتی شرق تهران اجاره پیکور اجاره چکش تخریب

اجاره هیلتی اجاره بتن کن اجاره هیلتی غرب تهران اجاره هیلتی شمال تهران

 

عملکرد بتن کن چگونه است ؟

دریل بتن کن  در واقع دارای یک مکانیسم چکشی و ضربه ای درون خود می باشد. با روشن شدن موتور، مکانیسم چکشی در آن فعال می شود و دستگاه شروع به ضربه زدن و سوراخ کردن ماده ی هدف خود می کند.این مته های مورد استفاده در بتن کن با دیگر مته ها متفاوت می باشد چرا که این مته ها خاصیت چرخشی ندارند. آن ها به راحتی در سطوح سختی مانند بتن، سنگ و سیمان فرو می روند تا جایی که سوراخی با اندازه های دلخواه ایجاد نمایندکه یک پیچ در آن فرو رود و جای بگیرد.

ابن ابزار با ایجاد نیروی چکشی کار می کند. ولی مکانیزم ایجاد نیروی چکشی در آن متفاوت با چکش های تخریب یا هیلتی می باشد که بر اساس حرکت پیستون کار می کند، به این صورت که بر اثر حرکت دو دیسک بادامک شکل روی هم طراحی شده است. پس عمده عملکرد این دستگاه به این طریق می باشد که ابتدا با ایجاد ضربه و سپس گردش به طورهمزمان باعث ایجاد سوراخ در سطوح سختی مانند سنگ و بتن می گردد پس برای اجاره بتن کن به این نکته دقت کافی داشته باشید که این ابزار برای استفاده در مصالح می باشد.

همانطور که اشاره شد، دستگاه های بتن کن برای ایجاد حرکت چرخشی از مکانیزم بادامکی استفاده می کنند. این مکانیزم را می توان به دلخواه فعال و غیر فعال کرد که این ویژگی سبب می شود دستگاه بتواند در 3 حالت کار کند.

  • حالت دورانی :  در این حالت مکانیزم چکشی غیر فعال شده و فقط مته دارای گردش می باشد و می توان از دستگاه به عنوان یک دریل معمولی استفاده کرد. البته لازم به توضیح است از این حالت نمی توانید برای سوراخ کاری در سطوح فلزی استفاده نمایید.چون سرعت گردش کم بوده و نوع مته متفاوت می باشد.
  • حالت چکشی همراه با دوران: در این حالت هم حرکت دورانی و هم مکانیزم چکشی دریل فعال است. این حالت همان حالتی است که دستگاه از ابتدا برای آن طراحی شده است و امکان ایجاد سوراخ های بزرگی را در مواد مختلف برای اپراتور فراهم می کند. لازم به ذکر است که بایستی پس ازقرار دادن دستگاه در این وضعیت، مته را روی سطح مورد نظر قرار دهید تا هم امکان ضربه و هم امکان چرخش به صورت همزمان فعال گردد.
  • حالت چکشی : در این حالت مکانیزم چکشی فعال است و حرکت دورانی غیرفعال می شود. در این حالت می توان با سوارکردن قلم های مختلف بر روی دستگاه ، از آن برای کارهای تخریبی سبک استفاده کرد. لازم به توضیح است که بیشتر بتن کن تنها می توانند در دو حالت قبلی کار کنند و حالت چکشی – بدون دوران بیشتر در بتن کن های قوی دیده می شود. پس برای اجاره بتن کن در تهران همواره به دنبال اجاره چکش تخریب ( چکش برقی ) یا در اصطلاح عامیانه همان اجاره هیلتی باشید.
اجاره هیلتی اجاره چکش برقی اجاره بتن کن اجاره هیلتی

اجاره بتن کن اجاره هیلتی اجاره بتن کن تهران کرایه بتن کن تهران

اجاره بتن کن ( اجاره هیلتی تهران / اجاره هیلتی غرب تهران ) حتی در ایام تعطیل در تهران 

#اجاره بتن کن 3 کیلویی

#  اجاره بتن کن 5کیلویی

# اجاره بتن کن 7کیلویی

# اجاره بتن کن 11کیلویی

09124280976

انواع بتن کن ها ( دریل بتن کن )  :

دستگاه دریل بتن کن، بر اساس وزن و هم بر اساس نوع قلم گیر تقسیم بندی می شود: بر اساس نوع قلم گیر می توان آن را به چهار شیار و پنج شیار وستاره ای تقسیم بندی کرد. البته دستگاه ستاره ای کمتر در بازار کشورمان موجود می باشد و اکثرا از همان دو ابزار اول استفاده می گردد. بایستی توجه داشته باشید که هنگام اجاره بتن کن یا همان دریل بتن کن ها به ظرفیت اسمی آن توجه نکنید چون شرکت های تولید کننده دستگاه اغلب در خصوص قدرت و توانایی دستگاه تولیدی خود اغراق انجام می دهند.

بتن کن چهار شیار : معمولا قلم و مته های با قطر از 6 الی 14 میلیمتر را می توان درون آن قرار داد، دقت فرمایید که اصولا از سایزهای بالاتر نیز می توانید استفاده فرمایید اما سبب می گردد که دستگاه دارای طول عمر کم تری از حالت استاندارد گردد به علت اینکه دستگاه های بتن کن یا همان دریل بتن کن  هم از سیستم ضربه و هم چرخش استفاده می کنند دارای اصطحلاک زیادی می باشند. پس در استفاده از آن ها کمال دقت را به خرج دهید تا حداکثر بازدهی را داشته باشند.

بتن کن پنج شیار :سیستم قلم گیر پنج شیار از مته 16 الی 28 میلیمتر می باشد و وزن سنگین تری نسبت به بتن کن چهار شیار دارد. دستگاه بتن کن 5شیار این توانایی را دارد که در حین تخریب و حفاری ضربه های بسیار قدرتمند و قوی را به محل تخریب وارد می کننند. اغلب این ابزارها دارای سیستم میرایی لرزش هستند. سازوکار این سیستم باعث می شود که بتواند لرزش را دفع کند و از انتقال این لرزش به کاربر جلوگیری کند.

خاصیت ضد لرزش بودن این دستگاه امکان استفاده مداوم این ابزار را بدون ایجاد خستگی برای کاربر فراهم می کند. مته گیر این ابزار با تکنولوژی پیشرفته ای که دارد این امکان را فراهم می کند که برای سنگین ترین و سخت ترین عملیات کنده کاری و سوراخ کاری مورد استفاده قرار گیرد. توجه داشته باشید هنگام کار با دستگاه بتن کن همیشه مراقب مته آن باشید ، اگر شما در حین استفاده از دستگاه، مته دستگاه را اهرم نمایید و یا در هنگام برخود به آهن بخواهید به انجام سوراخ کاری ادامه بدهید در مدت زمان کوتاهی موجد آسیب دیدگی آن شده و متحمل هزینه قابل توجهی میگردید.

اجاره هیلتی اجاره چکش تخریب اجاره چکش تخریب اجاره انواع هیلتی

اجاره دریل هیلتی اجاره بتن کن کرایه دریل هیلتی اجاره بتن کن

کاربرد بتن کن ها بر اساس وزن و نوع مته آن ها

 اجاره بتن کن 3 کیلویی 720 وات  ( 4 شیار )  :

به دریل هیلتی مخابراتی معروف می باشد و برای سوراخ کاری انواع بتن و آجر در داخل منازل ، سطح خیابان، برق کشی و اصولا سایز مته 6 الی 10 استفاده می گردد، به علت وزن کم و قدرت مناسب معمولا اکثر تکنسین های مخابرات برای نصب خطوط تلفن از این دریل هیلتی استفاده می کنند. با توجه به وزن کم آن معمولا در ارتفاع و نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و اینکه به گریس کاری نیاز ندارد استفاده از آن را تسهیل نموده است.

اجاره بتن کن 5 کیلویی 960 وات ( 4 شیار ):

برای سوراخ کاری در سطوح دیوار و کف مورد استفاده قرار می گیرد، با توجه به قدرت بالاتر آن برای سوزاخ کاری مته تا سایز 14 نیز می توان از آن استفاده نمود. برای رسیدن به حداکثر بازدهی می بایست دستگاه پس از هر مرحله حتما گریس کاری گردد تا باعث طول عمر بیشتر دستگاه گردد. این دریل هیلتی گشتاور مناسبی دارد و قادر می باشد سوراخ هایی تا عمق 20 سانتی متر نیز در بتن ایجاد نماید با توجه به وزن آن گزینه مناسبی برای استفاده در زیر سقف و یا ارتفاع نمی باشد.

اجاره بتن کن 7 کیلویی 1200 وات ( 5 شیار ):

برای سوراخ کاری بتن و کاشت بولت به طور محدود مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای کلاج می باشد و هنگامی که مته داخل سطوح بتنی درگیر می شود جلوی گردش بیشتر دستگاه را گرفته و ازاین جهت سبب ایمنی بیشتر اپراتور در هنگام استفاده از آن می گردد. از سایر 14 الی سایز 22 رنج استفاده مناسب از این دستگاه می باشد. برای سوراخ کاری در ارتفاع و دیوار برای مته های سایز بالا مناسب می باشد این دستگاه نیز از نوع گریسی بوده و بایستی پس از هر بار استفاده جهت عملکرد بهتر از گریس پایه روغنی برای آن استفاده نمود.

اجاره بتن کن 11 کیلویی 2000 وات ( 5 شیار ):

برای کاشت انواع بولت ، سوراخ کاری دیوار جهت عبور لوله های تاسیساتی ، کاشت آرماتور داخل فونداسیون ، ایجاد کف شور به این صورت که تعدادی سوراخ کنار هم زده شود و سپس بین آن با ضربه بازگردد و … دفت داشته باشید قدرت این دستگاه در کنار وزن آن گزینه ایده آلی برای سوراخ کاری می باشداما نبایستی هیچ گاه از نوع بدون کلاج آن استفاده نمود، چون باعث عدم ایمنی اپراتور می شود از سایز مته 20 الی 28 گزینه مناسبی برای اجرا می باشد و توصیه می گردد از مته های سایز 50 سانتی متری برای این دستگاه استفاده نمایید. به علت وزن دستگاه هیچ گاه از مته های سایز کم تر استفاده نگردد.

درباره شرکت ما :

#اجاره و کرایه انواع بتن کن در تهران و کرج

# اجاره هیلتی و بتن کن به صورت روزانه و ماهانه با اپراتور و بدون اپراتور

# فاصله ما با شما تنها یک تماس است. در اسرع وقت بهترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه برای شما مشتری گرامی ارسال می گردد.

09124280976

سخن پایانی:

بتن کن ها همانطور که در مطالب صدرالاشاره به آنها پرداخته شد در عملیات اجرای تخریب وسوراخ کاری  بتن به شرط استفاده صحیح از آنها نقش به سزایی در سرعت عملیات اجرایی، دقت هر چه تمام تر و از همه مهمتر ایمنی دارند . شایان ذکر است که در راستای بهتر شدن هر چه بهتر عملیات اجرایی استفاده از نیروهای آشنا به کار و یا ارائه آموزش های اولیه قبل از شروع به کار با بتن کن ها باعث افزایش راندمان عملیات اجرایی و درنهایت دقت و سرعت چشمگیری در انجام امور خواهد شد.

لذا شایسته است کارفرمایان محترم فقط نسبت به اجاره بتن کن یا اجاره هیلتی اکتفا ننموده و قبل از اجرای هرگونه عملیات سوراخ کاری و تخریب بتن نسبت به مشورت با کارشناس متخصص شرکت اجاره ابزار ejareabzar.com اقدامات لازم را به عمل آورند تا در هنگام استفاده علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه به  بهترین بازدهی برسند. کارشناسان ما در واحد اجاره ابزار این آمادگی را دارند تا نسبت به مشاوره رایگان و فنی به مشتریان محترم کمال دقت و اهتمام لازم را به عمل می آورند.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر